Personale

Martin Groth / SE EN

Eksport Specialist

+48 660-521-580

+46 90 695 81 11

martin.groth@amokna.eu

Marta Pilat / PL EN

Eksport Specialist

+48 660-521-580

marta.pilat@amokna.eu

 
 

Slawomir Zmudzinski

Commercial director

s.zmudzinski@amokna.eu

Jacek Gucia

Salgs og teknisk rådgiver

Område Wielkopolska

+48 602-468-483

jacek.gucia@amokna.eu

Agnieszka Sen

Salgs og teknisk rådgiver

Butik og showroom - Gorzow Wlkp ul. Mieszka I-go 12

+48 506-600-668

agnieszka.sen@amokna.eu

Kamil Jarosz

Salgs og teknisk rådgiver

Butik og showroom - Gorzów Wlkp ul. Mieszka I-go 12

+48 728-998-787

k.jarosz@amokna.eu

Område Wielkopolska Kunderservice Sebastian Klimek +48 660-526-071 sebastian.klimek@amokna.eu
Butik og showroom - Gorzów Wlkp ul. Mieszka I-go 12 Salgs og teknisk rådgiver Marta Godlewska +48 602-725-630 marta.godlewska@amokna.eu
Butik og showroom - Gorzów Wlkp, Podmiejska Salgs og teknisk rådgiver Irena Muda +48 660-523-266 irena.muda@amokna.eu

Hovedkontor 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Podmiejska 21a

Klaus Leitermeier

Eksport Manager

0048 506 601 053

klaus.leitermeier@aluplastfenster.de

Dominik Opryszko

Eksport Specialist

+48 728 -998-789

dominik.opryszko@aluplastfenster.de

Joanna Engel

Eksport Specialist

+48 506-600-798

j.engel@aluplastfenster.de

Beata Zasko

Eksport Specialist

+ 48 697-984-176

b.zasko@aluplastfenster.de

Justyna Michel

Eksport Specialist

+48 512-976-038

j.michel@aluplastfenster.de

Joanna Rozalska

Eksport Specialist

+48 728-997-791

j.rozalska@aluplastfenster.de

KONTAKT OS

AM OKNA Beata Szymkowiak Sp. Z o.o. Sp. K., ul. Podmiejska 21a, 66-400 Gorzów Wlkp., tel. 95 727 85 63, e-mail: info@amokna.eu